Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Turnaje 2016

Buřťák 2016 - turnaj TKVS dětí a rodičů

publikováno 02.10.2016

V sobotu 24. září 2016 se uskutečnil na našich kurtech tenisový turnaj BUŘŤÁK, který byl oslavou úspěchů našich svěřenců v letošní sezoně. Hrály se čtyřhry, rodič s dítětem a na závěr bylo posezení u ohně s opékáním buřtů. V turnaji se hrálo na dvě skupiny po čtyřech dvojicích. Dvě vítězné dvojice ze skupiny se utkaly dle klíče: první ze skupiny A s druhým ze skupiny B a naopak. O třetí místo se utkali Julča Nováková proti Petrovi Našincovi obě děti s otcem. Byl to velký boj o každý míček, ale oba Petrové Našincové zvítězili 6:3 a získali tak 3. místo. Do finále se probojovali Jenda Šteffel s Patrikem Říhou a Daniel Mašek s tatínkem. Finále bylo urputným bojem, ale první může být jen jeden. Zvítězili Jenda s Patrikem 6:4 a po zásluze sklidili vavříny turnaje.  Ostatní účastníci si zahráli dle stejného klíče útěchu a celý den tenisu byl zakončen předáním cen. První tři místa obdržely poháry a každý z účastníků medaili. Po vyhodnocení jsme se přesunuli za budovu, kde jsme na připraveném ohništi opékali buřtíky a prodiskutovali tenisové souboje. Dobrá nálada žádnému nechyběla.   Prohlédněte si fotky.